Jak znaleźć catering dla swojej firmy?Sycący, pożywny lunch dostarcza sił do działania i pozwala umilić każdy dzień pracy. To właśnie dlatego warto zadbać o to, by posiłek jedzony o tej porze dnia smakował świetnie i był przyrządzony z doskonałej jakości składników. W przygotowywaniu posiłków dostarczanych do biur, zakładów i innych miejsc pracy pomagają liczne firmy cateringowe. Sprawdź, na co zwracać uwagę, by wybrać najlepszego dostawcę jedzenia dla Twojej firmy!

Po pierwsze — bogate menu i wartościowe składniki

Jakość posiłków ma olbrzymi wpływ na zdrowie oraz poziom energii. Puste kalorie nie zdołają dostarczyć organizmowi składników, których najbardziej mu brakuje. To właśnie dlatego przede wszystkim na ten aspekt należy zwrócić uwagę podczas poszukiwań cateringu dla firmy. Upewnij się, że dostawca przygotowuje dania ze świeżych, najlepiej pozyskiwanych lokalnie składników — tyczy się to zarówno mięsa, jak i warzyw oraz innych dodatków.

Oczywiście nie bez znaczenia jest również bogate menu, najlepiej z regularnie pojawiającymi się ofertami sezonowymi. Możliwość wyboru wielu różnych smaków z pewnością usatysfakcjonuje pracowników i sprawi, że oferta cateringu nie spowszednieje nawet po wielu miesiącach czy latach.

Po drugie — znane i lubiane smaki

Każdy lubi od czasu do czasu spróbować czegoś nowego, ale większość z nas na co dzień preferuje doskonale znane, lubiane potrawy. To właśnie dlatego posiłki oferowane przez firmę cateringową powinny nawiązywać do popularnych typów dań, które sprawdzą się również wtedy, gdy nie ma się ochoty na eksperymentowanie ze smakami. W roli lunchu bądź obiadu znakomicie spiszą się na przykład burgery czy wrapy. Dania te można uzupełnić klasycznymi frytkami z ziemniaków. Co więcej, dobrze smakują one zarówno z chłodnymi, jak i ciepłymi napojami.

Po trzecie — dostępność opcji dla wegan i wegetarian

Wybierając catering dla firmy, trzeba być gotowym na szeroki przekrój kulinarnych potrzeb i gustów pracowników. W ofercie dostawcy posiłków nie powinno zabraknąć opcji dla wegetarian i wegan. Mogą to być m.in. roślinne alternatywy dla potraw takich jak mięso czy ser. Jaroszy z pewnością ucieszy na przykład możliwość dobrania warzywnego kotleta do burgera lub opcja zamówienia dania z wegańskim majonezem zamiast sosu na bazie jaj.

Po czwarte — bliskość lokalu lub food trucka

Kolejnym, bardzo ważnym czynnikiem w doborze cateringu dla firmy, powinna być lokalizacja. Tylko bliskość lokalu pozwoli upewnić się, że przyrządzane potrawy będą zawsze docierać do biura lub zakładu świeże, smaczne i wciąż ciepłe. W większych miastach znacznie łatwiej o znalezienie odpowiedniego cateringu m.in. za sprawą działających na lokalnych rynkach kurierów oferujących szybkie dostawy jedzenia. Aby maksymalnie ułatwić pracownikom codzienne lunche, można też zdecydować się na wynajmowanie food trucka.

Smaczni i pożywny catering dla firm oferuje na przykład wrocławska street-foodowa marka Pasibus. W ofercie tej sieci lokali i food trucków dostępne są pyszne burgery, wrapy oraz bogaty wybór dodatków i napojów, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Sprawdź najlepsze burgery Bydgoszcz i przekonaj się, dlaczego warto zamówić je dla swojej firmy!